Loading...
Koolitused2018-12-01T17:22:50+00:00

KOOLITUSED

Usume, et just läbi praktiliste kogemuste jagamise, aktiivse suhtlemise ja kaasamise anname oma klientidele võimaluse omandada uusi oskusi ja teadmisi ning lubada seeläbi oma ellu muutusi. Just praktiliste oskuste puudumine on sageli selleks komistuskiviks, miks muutusevajaduse teadvustamisest kaugemale ei jõuta ning siin saamegi ulatada oma abikäe. Meie siin Foodinis usume elukestvasse õppesse ning täiendame end pidevalt. Just seetõttu saame ka oma klientidele ja koostööpartneritele pakkuda pidevalt uuenevat valikut erinevaid praktilise suunitlusega koolitusi. Seda nii ettevõtetele kui eraisikutele.

Altpoolt leiad meie avaliku koolituskava sügishooajaks 2018.

KOOLITUSKAVA SÜGIS 2018

KUTSU MEID KOOLITAMA OMA ETTEVÕTTESSE VÕI KLUBISSE

Foodini on koolitanud üle Eesti:

♦ erinevates Eesti ettevõtetes – nt Estravel, Ensto Eesti, If Eesti, mitmed spordiklubid jt;

♦ naisteklubides;

♦ erinevates Harjumaa koolides ja lastelaagrites – koostöös Koostöökojaga;

♦ Viimsis – koostöös Elujõusaali, Viimsi Huvikeskusega, Viimsi eakatega;

♦ Keila Täheruumis;

♦ Pärnus Tervisetoidukojas;

♦ erinevatel privaatsetel ja pop-up üritustel – pop-up kohvikud Taimetoidumessil, Kalamaja Päevadel jne, mitmesugused eraüritused.

Koostöös mitmete terviseteadlike Eesti ettevõtetega on Foodini viinud läbi ettevõtete tervisepäevi, juhtides nii teoreetilisemaid loenguid kui ka absoluutselt praktilisi töötube, ikka selleks, et elukvaliteet oleks parem ning motivatsioon ettevõttesse panustada kõrge.

Suvel 2016 ja 2017 viisime Viimsis läbi väga populaarseks osutunud laste kokkamislaagrid, kus nädala jooksul omandasime tõeliselt kirju seltskonnaga töövõtteid nii soolaste kui magusate, nii küpsetatud kui toortoitude valmistamise osas, tegime tervislikkuse ja hea maitse võtmes paljusid laste lemmikroogi, samuti matkasime ja mängisime ning veetsime põnevalt aega. Kuigi “laagerdamine” oli intensiivne ja töömahukas, jäid lapsed väga rahule, omandasid uusi töövõtteid, õppisid valmistama uusi põnevaid roogi ning said ka palju uusi sõpru, kel samad huvid ☺ Ootame juba põnevusega uusi ägedaid taaskohtumisi, et jälle koos kokata ja toitu nautida!

Seega oleme tõesti jõudnud absoluutselt kõigi vanusegruppidena – lastest eakateni ning näinud, kuidas meie sõnum hoolimata vanusest vägagi suure huviga vastu võetakse ning praktilistes tegevustes rõõmuga kaasa lüüakse. Uute kohtumisteni!

MIDA ME PAKUME?

MEID VÕIB KUTSUDA KA:

Kui õpitoas valmib midagi maitsvat, lõpetame koolituse alati ühiselt valmistatu nautimisega.

Täpsema pakkumise tegemiseks kontakteeru meiega SIIN:

 KLIENDID FOODINIST…

Suur tänu Teile! Koolitus oli tõeliselt tore ja proovitud smuutid väga maitsvad. Saime palju kasulikku infot ja häid nippe. Mu enda jaoks oli hea avastus kuuma vee lisamine ning tegin juba nädalavahetusel paar korda kurgi-selleri smuutit, mis meeldis ka lastele. Teised osalejad jäid ka väga rahule, kõik said häid ideid. Ja smuutiraamat on nii inspireeriv ja hea abimees!

Kelli Brück, Estravel

NING SAAD KINGITUSEKS

VÄIKESE RETSEPTI- JA NIPIKOGUMIKU:

 

“FOODINI 10 SOOVITUST JA RETSEPTI,

KUIDAS SMUUTID OMA TERVISE HUVIDES VÕIMSALT TÖÖLE PANNA” 

Lubame, et saadame ainult olulist informatsiooni ja käsitleme Teie andmeid hoolikalt.

 

LIITU MEIE MEILILISTIGA