Loading...
Laagrid2018-10-01T12:40:27+00:00

LAAGRID

Foodini korraldab suviti laagreid nii täiskasvanutele kui lastele. Täiskasvanute jaoks oleme igaks suveks kokku pannud põneva paketi joogalikuks väelaagriks, mida viime läbi koos tunnustatud joogaõpetajatega imekaunites Eestimaa paikades, kus lisaks tervislikule toidule ja mõnusatele teraapiatele on alati võimalus nautida kohalikku keskkonda ja lõõgastuda –  võtta päikest, ujuda, jalutada, sportida, nautida seltskonda või üksiolekut.  Uued laagrid tulemas suvel 2018.

Juba 2 suve on Foodini korraldanud ja läbi viinud Viimsi chefide ägedat kokkamislaagrit – laagrit, kus teeme süüa ja naudime omatehtud sööki, muul ajal teeme aga kõike muud põnevat. Usume, et terves kehas on terve vaim ning ainult kvaliteetsest toidust ei piisa, et olla terve ja heatujuline – vaja on ka regulaarselt liikuda, naerda, sõpradega niisama aega veeta, lihtsalt olla ja puhata… Suvel 2017 käis meil laagris mitmeid külalisi rulluisutajatest joogaõpetaja ja näitlejani, lisaks matkasime ja sportisime koos Eesti kiireima naise Liina Tshernoviga. Lisaks tegime laagris hiigelmulle ning just see päev jättis lastele kustumatu mulje 🙂 Meil oli põnev ja laagri lõpuks võis tõesti öelda – laager oli äge, isegi ägedam, kui plaanisime 🙂 Uute ägedustega üllatame teid juba suvel 2019.

Seniks soovitame  üle vaadata meie reisipakkumised – ehk leiad just Sina sealt endale midagi tõeliselt meelepärast ja liitud meie väikese reisigrupiga?

TUTVU SIIN FOODINI REISIPAKKUMISTEGA

Foodini kutsub kõiki 1.-2. kooliastme TÜDRUKUID & POISSE ägedasse kokkamislaagrisse!

(VAATA KA MEIE FB LEHTE SIIT:)

See laager on Sinule, kui Sa juba oled toiduga sõber ja ka Sinule, kes sa veel ei ole – selles laagris saavad kõik oma kokkamisoskusi lihvida ning retseptivaramut uute, maitsvate ja üldsegi mitte keeruliste jookide ja söökidega täiendada.

Nagu nimi juba viitab, on meie päevad pühendatud söögile – me räägime sellest, me mängime sellega, me valmistame seda ja sööme ära kah 🙂 Ja kõige lõpuks võtame end nii palju kokku, et katame uhke pidulaua ning kutsume ka vanemad meie roogadest osa saama.

Katsetame kätt ka toiduseadetega ning uurime, kuidas teha kõige ilusamaid/stiilsemaid toidufotosid, mida siis uhkusega oma Instagrami/Facebooki feedis kogu maailmaga jagada. On ju toidukunst kõge universaalsem kunst üldse, mis ei jäta külmaks praktiliselt kedagi.

Igasse meie päeva mahub kindlasti üks mõnus smuuti, aga ka ühiselt valmistatud lõunasöök ning maitsvad vahepalad. Meie jaoks on oluline, et kõik koos meisterdatud toidud on lihtsasti valmistatavad, maitsvad ja tervislikud – ikka selleks, et kui kodus kokkamistuhin peale tuleb või lihtsalt kõht tühjavõitu on, siis saab uute oskustega need teemad kergesti ära lahendada.

Koos kokkamine ning oluliste töövõtete ja teadmiste omandamine annab lastele julgust ja enesekindlust katsetamiseks. Vanematele annab see aga kindlust lapse valikute ning iseseisvuse suhtes.

Suurt rõhku paneme just taimsete komponentide kasutamisele, et lapsed õpiksid tundma erinevaid maitseid ja kasutusvõimalusi, kuid kindlasti ei ole laagri toit 100 % taimne ega vegan. Valmistame nii suppe, salateid, kaasavõetavat toitu, torte, muffineid kui palju muud head ja mitmekülgset. Esimeste vahetuste kogemus õigustab meie visioone igati – tiimitöö, kambavaim ja isetehtud söök on suurepärane kombinatsioon, isuga pannakse nahka absoluutselt kõik 🙂

Muretsema ei pea oma varasema puuduva kokkamisoskuse pärast – varasemate vahetuste kogemus kinnitab,
et kõige olulisem on tahe, muuga saavad kõik hakkama ning õpivad palju uut ja huvitavat! Isegi need, keda algul üldse ei huvitanud 🙂

Laagris:
• saame uusi sõpru;
• veedame lõbusalt aega, oleme palju õues;
• vestleme toiduteemadel, mängime toiduga seotud mänge;
• piilume toidufotograafia salamaile;
• kokkame ja sööme kõhud kenasti täis – igal päeval valmistame koos nii magusat kui soolast, värskusest pakatavat smuutit kui ka sooja toitu ning pistame selle ka nahka;
• laagrinädala lõpetame põneva lõpuüritusega, kus jagame auhindu ning katame lauad hea ja paremaga ning ootame ka vanemaid meile külla 🙂

Anname ka teada, et meil on sel aastal väiksemad grupid, seega kui oled huviline, anna sellest meile esimese võimalusel märku. Eriti on laagrisse oodatud eelmise aasta laagerdajad!

TULE SINAGI – NAUDI SUVE, PÄIKEST, HEAD SELTSKONDA JA MAITSVAT TOITU!

Toimumispaik: Viimsi lasteaed Väike Päike;
Maksumus: soodushind 110 eur kehtib kuni 21.maini, 21.05-31.05 120 eur, alates 1. juunist 130 eur. Võimalik tasuda 2 osas: broneeringu tagab ettemaksu 30 eur tasumine ning min 1 nädal enne laagrit ülejäänud summa tasumine.
Laagri maksumus sisaldab kõiki laagri raames toimuvaid tegevusi, nii personaalseid kui grupile ning laagripäeva jooksul mitut toitlustamist, sh sooja toitu kogu laagrinädala jooksul.

Laagripäeva kestvus 10:00-16:00, viimasel päeval kuni kl 17:00.

Info ja registreerimine: 

56679228

Saada e-kiri

 

JA SAA ESIMESENA OSA UUSIMAST INFOST, PARIMATEST PAKKUMISTEST JA AINULT SISERINGILE SUUNATUD KINGITUSTEST!

Lubame, et saadame ainult olulist informatsiooni ja käsitleme Teie andmeid hoolikalt.

 

LIITU FOODINI SISERINGIGA