PERSONAALNE NÕUSTAMINE

Personaalne nõustamine on nagu rätsepa juures käimine – omavahelises koostöös leiame just Sulle kõige paremini sobiva lahenduse, kombineerides vajadusel erinevaid tooteid ja teenuseid seatud eesmärkide saavutamiseks ja probleemide lahendamiseks.

Oleme end pikalt ja põhjalikult koolitanud , et pakkuda Sulle selleks erilist lähenemist ning olla seeläbi oluliselt efektiivsem kui tavapärane ainult toitumispõhine nõustamine. Läheneme inimkehale kui holistilisele tervikule, kombineerides parimaid kaasagseid tervise- ja toitumisalaseid teadmisi praktiliste kogemuste ning tiibeti ja hiina traditsioonilise meditsiini aastatuhandeid vanade, kuid endiselt töötavate teadmiste ja teraapiatega. Seda ikka selleks, et pakkuda Sulle parimat!

Panustame sellesse teenusesse väga palju ning eeldame, et ka klient panustab ka omapoolselt, järgides meie poolt kokkupandavat kava ja soovitusi. Just siis saame eeldada, et meie koostöö on tulemusrikas, püsiv ning paljupakkuv.

Pikemaks koostööks oleme kokku pannud mitmeid huvitavaid pakette.

Esmaseks kohtumiseks varu aega ca 1,5 tundi, tulemuslikkus eeldab enamasti mitut kohtumist. Sellisel juhul tasuks samuti uurida meie pakette, ehk leiad sealt just täpselt midagi Sulle sobivat?

KOHTUMISEKS BRONEERI AEG SIIN:
Tutvu meie pakettidega SIIN:

PEAMISED PAKUTAVAD PERSONAALSED TEENUSED:

PERSONAALSETE TEENUSTE HINNAD

50€

 (90minutit )

40€

(kuni 60minutit )

45€

(90minutit )

55€

 (90minutit )