PRIVAATSUSPOLIITIKA

Veebipoe foodini.ee (edaspidi E-pood) omanik on Heaolupood OÜ (registrikood 16173406), asukohaga Tallinna linn Harjumaa, tegevuskohaga Skyline Residents, Lasnamäe 4A-20, Tallinn 11412, Harjumaa.

  1. Tellimuse esitamise/ püsikliendiks registreerumisega annab Klient E-poele nõusoleku enda isikuandmete töötlemiseks.
  2. Isikuandmed on andmed, mida Heaolupood OÜ kogub üksikisiku või ettevõttega sõlmitud lepingu  täitmiseks või temaga ühenduse võtmiseks. Kliendi isikuandmete kogumine toimub ostu või tellimuse sooritamisel meie e-poes isiku kontaktandmete (ees- ja perekonnanimi, ettevõte, aadress, telefoninumber, e-posti aadress) kogumisena.
  3. E-pood kasutab Kliendi poolt edastatud isikuandmeid kliendi ostutellimuse täitmiseks ja kliendile parima teenuse osutamise arendamiseks.
  4. Kogutud isikuandmeid kasutame kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks. Kliendi paremaks teenindamiseks võib Heaolupood OÜ avaldada teavet kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Heaolupood OÜ-le teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks meie partner, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade transport /Itella, Omniva/.
  5. Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente Heaolupood OÜ tooteuudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis või saada teavitusi teda huvitada võivatest toodetest, saab ennast adressaatide sihtrühmast igal ajal eemaldada.
  6. Kliendil on õigus paluda oma andmete kustutamist Heaolupood meililistist. Selleks palume klikkida “unsubscribe” Heaolupood uudiskirjal kirja lõpus või saata meile e-kiri pealkirjaga “unsubscribe”  e-posti aadressile SIIT