Meil on tõeliselt suur heameel seda teile esmakordselt esitleda!

Koostöös imelise digitaalkunstniku A’Luma ‘ga oleme püüdnud luua sellise kodulehe, mis oleks üheaegselt nii kauni disainiga kui ka funktsionaalselt kasutajasõbralik – tulles Foodini kodulehele, saab külastaja tutvuda nii meie poolt pakutavate teenustega kui ka kohe neid endale tellida, olgu selleks siis tervislik sünnipäevacatering, kasulik koolitus sõprade- ja pereringis, laagrisse registreerumine või personaalne nõustamine – lehel on loodud mugavad võimalused Foodiniga suhtlemiseks, kus nutiseadmes saab kõik esmase ära korraldada. Kasutajamugavus on olnud meie suur prioriteet ning selle nimel oleme ka pikalt tegutsenud, et meie poolt pakutav keskkond seda oleks.

Lisaks eelnimetatule pakume ka tervislikke shopinguvõimalusi – selleks oleme meie veebipoodi koondanud kõik olulisema, mida hetkel toitumis- ja tervisevaldkonnas soovitame. Kuna ilu on samuti tihedalt eluviisidega seotud, oleme lisanud sinna ka ainult suurepärase koostisega tooteid, milledes on esindatud ainult looduslikud komponendid ning ei midagi sünteetilist ega kahjulikku, mitte mingit kemikaalitormi ja kahjulikke jääke. Kas pole mitte mõnus mõelda, et need tooted on vabad kõikvõimalikest lisaainetest, ometi superefektiivsed? Näiteks Hoia kehavahtude koostis on selline, et Sa võid neid vahuseid näppe ka suhu pista ning see on ok ja täiesti turvaline:)

Täiesti eraldi kategooriana on veebipoes toitlustus – just sealt saad soovi korral valida endale meeldiva toortordi või gluteeni- ja kaseiinivaba võileivatordi ning selle endale sobivaks kuupäevaks ette tellida. Kasvõi 3 kuud ette, et tagada, et sel Sinu jaoks olulisel päeval kõik probleemideta sujuks ja Sa ei peaks millegi pärast muretsema. Ettetellimisvõimalus on eriti oluline aegadel, mil on oodata suuremat hulka tellimusi – nagu näiteks sõbrapäevaks, naistepäevaks, jõuludeks jne – ning tagab, et kinnituse olemasolul on Sinu tellimuse täitmine meile esmatähtis. Võimalikult varakult tuleks meile märku anda ka pulmatordisoovist – selleks helistage või kirjutage meile, andke teada oma ajalistest plaanidest, maitse-eelistustest jm olulisest infost, et saaksime need nii olulised plaanid võimalikud varakult detailselt oma kalendrisse märkida.

Lisaks toitlustusele kui ühele Foodini signatuurvaldkonnale leiab e-poest muudki huvitavat, sh mitmeid huvitavaid pakette – ikka selleks, et kliendil oleks kergem ja ka rahakotisõbralikum häid valikuid teha, olgu selleks siis kaalulangetusesoov, soov puhastada organismi või pidada maha üks äge sünnipäev.

Oma roll saab kindlasti olema ka Foodini blogil – kui praegu leiab sealt veel vaid mõned postitused, nii artiklid kui retseptid, siis see hakkab kindlasti muutuma – lubame, et hakkame blogisse lisama nii mõnusat lugemist kui ka retsepte, mida igaüks kodus järgi võib proovida. Andke siis meilegi teada, kuidas meeldis!

Aga enne kui lõplikke valikuid tegema hakkate või hoopiski lehelt lahkuda otsustate, soovitame kindlasti tutvuda meie kallite klientide tagasisidega – tagasisidet leiab nii esilehelt kui eraldi konkreetsete teenuste alalehtedelt. Uurige järele, mida teised arvavad ja tehke omad valikud!

Kuna leht on alles väga värske, võib siin esineda tõrkeid – palume sellest meile kindlasti märku anda, et saaksime lehe veelgi paremaks muuta. Kui teil on aga häid mõtteid kodulehe täiustamise või mõne huvitava blogipostituse teema osas, siis anna sellestki meile julgelt märku!

Uute kohtumisteni!