Actinovo Liposoomne C-vitamiin, lisamaitseta, 250ml Ι Heaolupood Ι Looduslikud tervisetooted Sinule

24,00 

♦ Parima koostise ja imenduvusega revolutsiooniline C-vitamiin liposoomsel kujul

♦ Liposoomse c-vitamiini aktiivsed koostisained on kapseldatud nanoskoopiliselt väikestesse liposoomidesse ja imenduvad ohutult seedesüsteemi kaudu. See on ainuke efektiivne alternatiiv süstidele, kuna toote imenduvus saab sellisel juhul olla kuni 98 %.

♦ C-vitamiin omab üliolulist rolli immuunsüsteemi normaalse funktsioneerimise tagamisel, suurendades immuunsüsteemi kaitserakkude T- ja B-lümfotsüütide paljunemist, millega organism võitleb edukalt nakkuste ja külmetuste vastu ning takistab viiruste ja infektsioonide levikut. Samuti takistab C-vitamiin valgevereliblede hävimist.

♦ C-vitamiin panustab energiatootmisesse, transportides rasvhappeid mitokondritesse ehk raku energiajaamadesse, millel on väsimust peletav mõju.

♦ C-vitamiin e. askorbiinhape on vees lahustuv vitamiin ning  äärmiselt oluline kaastegurina, olles vajalik enamike vitamiinide ja teiste bioaktiivsete ainete tõhusaks toimimiseks. Ja ka vastupidi, enamus vitamiine suurendavad C-vitamiini toimet. Ilma C-vitamiinita on organism suurtes raskustes ning takistatud on paljude oluliste ainete transport erinevatesse olulistesse organsüsteemidesse.  C-vitamiini roll on osaleda ka antioksüdandina. C-vitamiin on võimas säilitusaine, mis võitleb vabade radikaalide vastu ja hoiab rakke lagunemisest. Praegusel stressirohkel ajal elades peaksime kindlasti leidma võimaluse C-vitamiini juurde võtmiseks, et kaitsta oma miljardeid rakke.

Loe edasi ↓

Laos

Tootekood: actinovo-liposoomne-c-vitamiin Kategooriad: , , , , , ,