Foodini on terviklahendusi pakkuv keskkond, mille eesmärk on toetada eestimaalaste tervist ja heaolutunnet kvaliteetsete tervisetoodete ja -teenustega. Heaolupoest leiad suurepäraseid toidulisandeid ja tervisetooteid, millele pakume täiendavalt juurde personaalset nôustamist ja teraapiaid. Ikka selleks, et oleksid ka väljakutseterohkel ajal terve ja rahulolev!

Miks valida Foodini

20 AASTAT KOGEMUST TERVISE- JA TOITUMISVALDKONNAS

Kliendid Foodinist

Olen Kadri tegemiste fänn pikemat aega ja jälginud aastaid tema kujunemist professionaalseks toitumisnõustajaks. Kadri on motiveeritud inimene, kes teeb oma tööd vastutustundlikult, südame ja pühendumusega, mida väga sageli ei kohta. Temalt saab alati usaldusväärse ja põhjaliku vastuse oma küsimustele nii toitude, toitumise, keha funktsioneerimise ja reaktsioonide ning puhastamise osas kui ka sportimissoovitusi. Peale selle, et tema korraldatud toiduvalmistamise-ja toitumisega seotud koolitused on alati väga hästi ette valmistatud, läbi viidud ja lõbusad, jätkab ta ka enda pidevat koolitamist. Kõik, mida ta soovitab, on ta enda peal järgi proovinud. 2015.a. suvel võtsin osa ka Kadri korraldatud 7-päevasest joogalaagrist. Hommikune jooga Peipsi rannal, suplus, päike, meditatsioon ja Kadri tehtud smuutid ja supid andsid toonust, mida sinna otsima läksin.

Mailis Kullerkupp

Mulle Kadri meeldib. Ta ei suru peale midagi, mida sa ise ei soovi ning aitab leida just sulle sobivad lahendused. Kiidan ja julgen soovitada ka võõrastele.

Getlin Saks

Minu esimene märksõna Kadri kohta on see, et ta on hästi põhjalik ja tema teadmised on tema isiklikel kogemustel põhinevad. Kui olen abi vajanud, on ta alati aega leidnud ning lahkelt minu muredele kaasa mõelnud ja abi pakkunud. Kadri teadmised on väga laiapõhjalised, usaldusväärsed ja kui sinna liita veel tema soe ja siiras isiksus, siis kokkuvõttes on tegu ühe imearmsa inimesega! Kiidan ka Kadrit kui koolitajat. Minu meelest on väga oluline see, kui koolitajal on teooriale lisaks juurde rääkida oma kogemusi- ja seda Kadril jätkub! Kadri on koolitusteks alati hästi ette valmistatud ning tänu laiale silmaringile ja koolitustele on temapoolne info usaldusväärne.

Kairit Krumm

Nii nagu ilmselt paljud Eesti inimesed, nii vaevlesin ka mina pikki aastaid d-vitamiini puuduse käes. Kaks aastat tarvitasin regulaarselt parimaid vitamiine, toitusin laitmatult ja püüdsin võimalikult palju päikese käes olla. Oma diagnoosi (reumatoidartriit) tõttu andsin regulaarselt analüüse, kuid tulemust polnud. Juhuslikult sattusin osalema Kadri loengul. Seal rääkisin oma murest ja Kadri soovitas mul proovida magneesiumi jalavanni. Kulus vaid kaks kuud ja minu aastaid kestnud probleem sai lõpu. D-vitamiin on laes ja minul reipam olla!!! Olen tänulik!

Katrin Kubre

Kergus, selgus ja helgus – nii vast võiks kirjeldada meeleseisundit, millega augustikuisel õhtupoolikul Peipsiäärsest laagripaigast koduteele asusin. Neli võrratut laagripäeva panid suvepuhkusele kuldse i-täpi peale. Jackpot – nagu tellitud ilm, päike, soojus, lõhnav männimets, laulev rannaliiv, lahedad laagrikaaslased, kõik need hommikused ja õhtused rituaalid, hommikujooga ja lõkkeõhtu tants päikeseloojangul… See helge tunne mu sees ei tekkinud üksnes Pille juhendatud jooga- ja meditatsioonipraktikatest ning pikkadest jalutuskäikudest rannaliival, vaid just ka kergest ja organismi turgutavast taimetoidust, mida Kadri meile tähelepanu ja armastusega igaks söögikorraks valmistas. Ülimalt õnnestunud kooslus, et tasakaalustada oma keha ja meelt. Aitäh!

Juta Teller

Täna sai toorkoogi näol kolleegidele uutmoodi silmailu ja maitseelamust pakutud. Nautida saavad ka need, kellele piimatooted, muna v gluteen mingil põhjusel vastunäidustatud. Kui soovid ka oma peole sellist võrratut ahvatlust, siis soovitan Foodini poole pöörduda. Maitses suurepärane!

Siret Saarsalu / Rahvatervise Akadeemia

Kadri on mu elu kõige keerulisemal etapil olnud suureks toeks. Pole kindel, et oleksin täna siin, kui tema abi poleks osutanud. Seansid toimusid tihti ja rääkisin Kadrile oma elus juhtunut ja olukordi, mille sisse olin end mässinud sedasi, et poleks omal jõul sealt välja saanud või siis oleks kannatused pikalt veel kestnud.
Kadri on ülihea peegeldaja, ehk kui olin talle jutustanud olukordi, siis aitas ta sellest mullist väljaspool asuvana märgata, et lahendused on tegelikkuses olemas ning palju lihtsamad.
Ta aitas näha ja mõista teisi inimesi (olin väljumas kannatajarollist ja maksimumraskusastmega suhtest). Kui konkreetselt seda olukorda esile tuua, siis Kadri aitas mõista teist poolt sedasi, et enam ei tegelenud ma süüdistamisega, vaid olen hoopiski tänulik.
Kadri on empaat, rahvusvahelistel tasanditel kogenud naine, kes aitas mul läbi oma laia maailmataju ja skorpionliku tunnetuse paremini mõista ka iseend. Iseendaga tulebki ju olla esmalt parim sõber- siis muutuvad ka ümbritsevad suhted puhasteks kvaliteetideks.
Aitäh, armas Kadri, et me elud on kohtunud ja et oled olnud olemas igal hetkel kui Sind vajanud olen. Kiire reageering ja kohanemine, ülimalt loogilised suunamised eri valikute esiletoomisega ja inimene leiab ise enda seest vastused, mida Kadri aitab peegeldada ja mis tõeliselt kannavad inimest edasi õigel(e) teel(e).

Jana Sandberg

Ega ma oska tavaliselt lühidalt midagi kirjutada. Olen loomult selline, kes kirjutab kõike liiga pikalt.
Tahaksin nagu kõike põhjalikult selgitada. Vähemalt nii tehakse mulle märkusi.
Olin kevadel tõesti meeleheitel ja ei osanud enam mõelda, kuhu ja kelle poole pöörduda.
Sain aru, et nii perearsti kui psühhiaatri poolt kirjutatud ravimitega läheb asi aina hullemaks.

Paanikahood tihenesid, süüa enam midagi ei saanud, enesetunne kogu aeg halvenes, isegi perearsti poolt soovitatud podagra dieedi toiduaineid ei saanud süüa.
Kui lasin ise teha Helicobakteri analüüsi ja see oli positiivne ning ravi ei talunud, siis hakkasin otsima muid võimalusi.

Tuttavalt sain soovituse pöörduda Tallinnas asuva loodusraviga tegeleva firma poole, kust saab ka tellida tasulisi konsultatsioone. Ja nii ma leidsingi Teid, Kadri!

Pöördusin Teie poole esimest korda 8. mail palvega “Palun abi”. Kirjutasin pikalt. Vastus tuli samal päeval ja 11. mail oli telefoni teel esimene nõustamine. Pealelõunal tuli juba meili peale nõustamise kokkuvõte ja palju lisasoovitusi. Suur-suur aitäh!

Ärevushoogusid on nüüd harva. Teen nii nagu õpetasite, praktiliselt iga päev mitu korda.
Kuna olin Xanaxit tarvitanud juba üle kolme kuu järjest, siis pikkamööda sain selle ära jätta,aga selleks kulus umbes 3 nädalat.Kasutan soovitatud lisandeid iga päev nii nagu vaja ja pean kinni toitumissoovitustest. Seedimisega tundub asi palju parem olema. Eks organism “ütleb”, kui miski ei meeldi.27. juunil oli korduvnõustamine, siis võisin juba rohkem rõõmustada.

Asjad muutuvad kogu aeg paremuse suunas. Aitäh, et soovitasite veel südame arütmia jaoks lisandeid, magneesiumi ja B12 vitamiini. Neid olen saanud tarvitada nüüd 2 nädalat, aga eks asjad võtavad kõik aega. Saan tõesti öelda, et minu puhul igatahes kõik soovitused ja lisandid töötavad! Olen ääretult tänulik selle abi eest, mida olen juba saanud.
Enesetunne on palju parem ja julgen isegi kodust välja minna. Kevadel oli selline olukord, et ei julgenudki kuhugi minna, sest tihti tekkisid probleemid, eriti paanikahood ja need kestsid vahel paar tundi, mistõttu mind lihtsalt toodi koju.

Olen püüdnud täita kõiki nõuandeid ja loodan veel paremat.

Jõudu ja jaksu Teile, Kadri!
Kõike ilusat ja head soovides,
Ene”

Ene

Peamised koostööpartnerid