Foodini on terviklahendusi pakkuv keskkond, mille eesmärk on toetada eestimaalaste tervist ja heaolutunnet kvaliteetsete tervisetoodete ja -teenustega. Heaolupoest leiad suurepäraseid toidulisandeid ja tervisetooteid, millele pakume täiendavalt juurde personaalset nôustamist ja teraapiaid. Ikka selleks, et oleksid ka väljakutseterohkel ajal terve ja rahulolev!

Miks valida Foodini

18 AASTAT KOGEMUST TERVISE- JA TOITUMISVALDKONNAS

Kliendid Foodinist

Olen Kadri tegemiste fänn pikemat aega ja jälginud aastaid tema kujunemist professionaalseks toitumisnõustajaks. Kadri on motiveeritud inimene, kes teeb oma tööd vastutustundlikult, südame ja pühendumusega, mida väga sageli ei kohta. Temalt saab alati usaldusväärse ja põhjaliku vastuse oma küsimustele nii toitude, toitumise, keha funktsioneerimise ja reaktsioonide ning puhastamise osas kui ka sportimissoovitusi. Peale selle, et tema korraldatud toiduvalmistamise-ja toitumisega seotud koolitused on alati väga hästi ette valmistatud, läbi viidud ja lõbusad, jätkab ta ka enda pidevat koolitamist. Kõik, mida ta soovitab, on ta enda peal järgi proovinud. 2015.a. suvel võtsin osa ka Kadri korraldatud 7-päevasest joogalaagrist. Hommikune jooga Peipsi rannal, suplus, päike, meditatsioon ja Kadri tehtud smuutid ja supid andsid toonust, mida sinna otsima läksin.

Mailis Kullerkupp

Mulle Kadri meeldib. Ta ei suru peale midagi, mida sa ise ei soovi ning aitab leida just sulle sobivad lahendused. Kiidan ja julgen soovitada ka võõrastele.

Getlin Saks

Minu esimene märksõna Kadri kohta on see, et ta on hästi põhjalik ja tema teadmised on tema isiklikel kogemustel põhinevad. Kui olen abi vajanud, on ta alati aega leidnud ning lahkelt minu muredele kaasa mõelnud ja abi pakkunud. Kadri teadmised on väga laiapõhjalised, usaldusväärsed ja kui sinna liita veel tema soe ja siiras isiksus, siis kokkuvõttes on tegu ühe imearmsa inimesega! Kiidan ka Kadrit kui koolitajat. Minu meelest on väga oluline see, kui koolitajal on teooriale lisaks juurde rääkida oma kogemusi- ja seda Kadril jätkub! Kadri on koolitusteks alati hästi ette valmistatud ning tänu laiale silmaringile ja koolitustele on temapoolne info usaldusväärne.

Kairit Krumm

Nii nagu ilmselt paljud Eesti inimesed, nii vaevlesin ka mina pikki aastaid d-vitamiini puuduse käes. Kaks aastat tarvitasin regulaarselt parimaid vitamiine, toitusin laitmatult ja püüdsin võimalikult palju päikese käes olla. Oma diagnoosi (reumatoidartriit) tõttu andsin regulaarselt analüüse, kuid tulemust polnud. Juhuslikult sattusin osalema Kadri loengul. Seal rääkisin oma murest ja Kadri soovitas mul proovida magneesiumi jalavanni. Kulus vaid kaks kuud ja minu aastaid kestnud probleem sai lõpu. D-vitamiin on laes ja minul reipam olla!!! Olen tänulik!

Katrin Kubre

Kergus, selgus ja helgus – nii vast võiks kirjeldada meeleseisundit, millega augustikuisel õhtupoolikul Peipsiäärsest laagripaigast koduteele asusin. Neli võrratut laagripäeva panid suvepuhkusele kuldse i-täpi peale. Jackpot – nagu tellitud ilm, päike, soojus, lõhnav männimets, laulev rannaliiv, lahedad laagrikaaslased, kõik need hommikused ja õhtused rituaalid, hommikujooga ja lõkkeõhtu tants päikeseloojangul… See helge tunne mu sees ei tekkinud üksnes Pille juhendatud jooga- ja meditatsioonipraktikatest ning pikkadest jalutuskäikudest rannaliival, vaid just ka kergest ja organismi turgutavast taimetoidust, mida Kadri meile tähelepanu ja armastusega igaks söögikorraks valmistas. Ülimalt õnnestunud kooslus, et tasakaalustada oma keha ja meelt. Aitäh!

Juta Teller

Täna sai toorkoogi näol kolleegidele uutmoodi silmailu ja maitseelamust pakutud. Nautida saavad ka need, kellele piimatooted, muna v gluteen mingil põhjusel vastunäidustatud. Kui soovid ka oma peole sellist võrratut ahvatlust, siis soovitan Foodini poole pöörduda. Maitses suurepärane!

Siret Saarsalu / Rahvatervise Akadeemia

Peamised koostööpartnerid