Foodini külas dr Ohhira podcastil

Möödunud nädalal oli Foodini külas Ohhira podcastil, kus teemasid, mida arutada, meil juba jagus. Ja kuigi teemad olid asised ja olulised, enamasti ikka tervisest ja elustiilist, siis nagu ikka sai ikka ka nalja, sest nagu me juba teame, on üks korralik pahvakas naeru parim, mida saame oma tervise heaks teha 🙂

Nii et naergem ikka terviseks, aga kuulakem ka podcasti, sest lisaks toidulisandite kvaliteedi ja vormi teemadele rääkisime ka kollageenist ja sellest, miks kollageenil ja kollageenil on suur vahe, mida peaks teadlik tarbija neist teadma, et teha enda jaoks parim valik. Lisaks tuli juttu helikobakterist, D-vitamiinist, rinnavähist ja minu isiklikust kogemusest selle teemaga ning mida see õppetund meile kõigile õpetab ja kuidas saab aidata teisi naisi.

Samuti rääkisime mineraalidest, eriti magneesiumist ja miks on just magneesium üks top toitaineid, aga ka Meditsiinimeediumist, maksapuhastusest, parasiitidest, luutihedusest, lekkivast soolest, vaimsest tervisest ja kuidas kõik eelnev on omavahel tihedalt seotud ja tänasel päeval aktuaalsem kui kunagi varem.

Kiirem kuulaja leiab saatest ka SOODUSKOODI, mida kuni 14. maini oma tervise ja ilu heaks kasutada saab.

Kuna jututeemasid meil jagus, tuleb Ohhira podcastiga meil veel ka järgmine osa, mille salvestus toimub juba 13. mail ning selles osas tuleb juttu enesearengust, vaimsest tervisest, minu teekonnast, kogemustest, õppetundidest, tagasisidest jpm, mis kindlasti ka laiemalt huvi pakub. Kuulmiseni!

Podcasti leiad SIIT