Tere tulemast Foodini reisilehele!

Reisimine, uued kogemused ja elamused on Foodini suurimaks kireks. Meie reisid on ainulaadsed ja kordumatud, sellised, mida me ise naudime ja sooviks kogeda. Just seetõttu pakume oma klientidele kõike seda, mida tavapäraste paketireisidega kogeda ei saa – unikaalseid kohalikke elamusi, koostöös kohalikega valminud pakkumisi jpm huvitavat. Iga reis on ainulaadne nii oma sihtkoha kui sisu poolest ning toimub vaid ühekordselt. Reisid toimuvad väikestes gruppides, reeglina 5-8 inimesele ning pakuvad elamusi, hellitusi ja kogemusi nii kehale kui meelele. Meie reisidel on alati oluline roll toiduelamustel, sest toidukultuur on meie jaoks midagi üliolulist, ilma toiduta lihtsalt ei saa, lisaks muud kogemused ja elamused kehale ja meelele – ühiskokkamised kohalike kokkadega, veinimõisate ja toidutootjate külastused, SPA hoolitsused ja töötoad, joogaklassid, meditatsiooniõhtud, põnevad tuurid, turukülastused jpm.


NOVEMBRIS ’18 KÄIS FOODINI TOIDU- JA ELAMUSREISIL VAHEMERE ÄÄRES – KÜPROSEL

KUIDAS MEIL LÄKS? MIDA ME KÜPROSEL TÄPSEMALT TEGIME-NÄGIME-KOGESIME? KUIDAS OLI ILM JA KAS UJUDA JA PÄIKEST KA VÕTTA SAI?


MÄRTSIS ’19 TOIMUS FOODINI ELAMUSREIS BALILE

MILLISEID ELAMUSI PAKKUS BALI? KAS JA KUIDAS MEIL LÄKS? KEDA KOHTASIME, MIDA TEGIME JPM LEIAD MEIE PÕNEVAST JA EMOTSIOONIDEST TULVIL POSTITUSEST