TRANSFORMATIIVNE TEEKOND AUTENTSE, TÕELISE MINANI

Oled sa kunagi tundnud, et elad kellegi teise elu? Et sa ei ole oma tõeline mina? Et midagi on sinu teel, mis takistab sul olla see, kes sa oled?

Kui jah, siis see teekond võib olla just sinu jaoks.

See on teekond, mis viib sind autentse, tõelise minani, aidates eemaldada blokeeringuid, hirme, piiravaid uskumusi ja muud, mis on sinu teel takistustena ees.

See teekond on nii emotsionaalne kui ka spirituaalne, aidates sul ühenduda oma kõrgema minaga ja anda oma elule tõeline suund ja mõte, leida üles see tõeline mina, koos tõelise potentsiaaliga elada parimat elu.

Mis on selle teekonna eesmärk?

Selle teekonna eesmärk on aidata sul leida oma tõeline mina, mõista, kes sa päriselt oled, mida sa tahad ja miks sa siin oled.

See teekond aitab sul eemaldada blokeeringuid, mis on sinu teel takistustena. Need blokeeringud võivad olla nii füüsilised kui ka vaimsed ja emotsionaalsed. Nende hulka võivad kuuluda näiteks:

  • Kehalised haigused või traumad
  • Emotsionaalsed haavad või traumad
  • Mõttemustrid või uskumused, mis ei teeni sind jne

Kuidas see teekond toimub?

See teekond toimub individuaalse 1:1 tööna, mille protsess ei ole fikseeritud – me kõik oleme unikaalsed ja nii on ka meie teekond ainulaadne ning saab paika pandud teekonna jooksul vastavalt konkreetsetele vajadustele. Individuaalsel teekonnal on sul oma teejuht, kes aitab sul protsessis navigeerida. 

Teekond koosneb erinevatest praktikatest ja harjutustest. Nende hulka võivad kuuluda näiteks:

  • Vestlus/ arutelu/ tagasiside
  • Meditatsioon või meditatiivsed protsessid
  • Erinevad tervendamispraktikad
  • Elumuutva enesereflektsiooni omandamine
  • Eneseabitehnikate omandamine

Mis toimub selle teekonna käigus/ peale seda?

Kui Sa oled valmis panustama ja tegema minuga koostööd, on väga suur tõenäosus, et Su elu hakkab muutuma juba peale esimest sessiooni. Sa tunned end autentsemana, õnnelikumana, oled endaga ühenduses, oskad end kuulata ja aidata. Sul on selgem elu eesmärk ja Sa tead, kuidas seda saavutada. Sa mõistad, et oled oma Elu Looja ja käitud vastavalt.

Miks peaksid sellel teekonnal oma toetajaks valima just mind?

Tea, et see ei ole kohustus, kuid mina usaldaksin end toetama kellegi, kes on ise kõik selle läbi teinud ning teab, mida see teekond praktiliselt ette kujutab ning oskab sellega hakkama saada. Keegi, kes on muutnud oma elu kardinaalselt. Iseend ja oma sisemist juhatust kuulates. Keegi, kes on praktik ja oma Elu tõeline Looja.

Julgen väita, et mul on seljataga väga pikk ja karm teekond, ilma toetajate ja mentoriteta, vaid enda intuitsioonil ja kogemustel põhinev, mille kestel on kogetud nii sügavat põhja kui ülimaid ekstaasihetki, meeletut õnne ja valu ning see kõik on kujundanud mind just selleks Naiseks, Alkeemikuks, kes hinnanguid andmata on valmis ka Sind toetama ja aitama, et Sul oleks kergem selle kõigega hakkama saada ja mõista toimuvat. Need ei ole vaid sõnad, vaid seda kinnitab ka mu klientide tagasiside ning see on minu jaoks see Pärl, mis ka Sinule valiku tegemisel kindlustunnet peaks sisendama.

Kui see kõik sind kõnetas ning oled valmis alustama oma transformatsiooniteekonda, võta minuga ühendust SIIT

TAGASISIDE

JANA SANDBERG

Kadri on mu elu kõige keerulisemal etapil olnud suureks toeks. Pole kindel, et oleksin täna siin, kui tema abi poleks osutanud. Seansid toimusid tihti ja rääkisin Kadrile oma elus juhtunut ja olukordi, mille sisse olin end mässinud sedasi, et poleks omal jõul sealt välja saanud või siis oleks kannatused pikalt veel kestnud.

Kadri on ülihea peegeldaja, ehk kui olin talle jutustanud olukordi, siis aitas ta sellest mullist väljaspool asuvana märgata, et lahendused on tegelikkuses olemas ning palju lihtsamad.

Ta aitas näha ja mõista teisi inimesi (olin väljumas kannatajarollist ja maksimumraskusastmega suhtest). Kui konkreetselt seda olukorda esile tuua, siis Kadri aitas mõista teist poolt sedasi, et enam ei tegelenud ma süüdistamisega, vaid olen hoopiski tänulik.

Kadri on empaat, rahvusvahelistel tasanditel kogenud naine, kes aitas mul läbi oma laia maailmataju ja skorpionliku tunnetuse paremini mõista ka iseend.

Iseendaga tulebki ju olla esmalt parim sõber- siis muutuvad ka ümbritsevad suhted puhasteks kvaliteetideks.

Aitäh, armas Kadri, et me elud on kohtunud ja et oled olnud olemas igal hetkel kui Sind vajanud olen. Kiire reageering ja kohanemine, ülimalt loogilised suunamised eri valikute esiletoomisega ja inimene leiab ise enda seest vastused, mida Kadri aitab peegeldada ja mis tõeliselt kannavad inimest edasi õigel(e) teel(e).
.

PERSONAALSETE TEENUSTE HINNAD

Tervisenõustamine – esmane konsultatsioon / jätkunõustamine online või kohtumine

90€/80€

(kuni 60min)

Broneeri

Personaalne transformatiivne teraapia kiireteks personaalseteks muutusteks ja enesearenguks

Tutvumishind 1 kuu paketina /sisaldab 4 kohtumist 1x nädalas/

400€

Broneeri ESMANE TASUTA 15-MIN TUTVUMISKÕNE

Personaalne transformatiivne teraapia kiireteks personaalseteks muutusteks ja enesearenguks
online

tutvumishind 110€ 1 kord

(60-90 min)

BRONEERI