Personaalne nõustamine on nagu rätsepa juures käimine – omavahelises koostöös leiame just Sulle kõige paremini sobiva lahenduse, kombineerides vajadusel erinevaid tooteid ja teenuseid seatud eesmärkide saavutamiseks ja probleemide lahendamiseks.

Olen end pikalt ja põhjalikult koolitanud , et pakkuda Sulle selleks erilist lähenemist ning olla seeläbi oluliselt efektiivsem kui tavapärane ainult toitumispõhine nõustamine. Lähenen inimkehale kui holistilisele tervikule, kombineerides parimaid kaasagseid tervise- ja toitumisalaseid teadmisi praktiliste kogemuste ning tiibeti ja hiina traditsioonilise meditsiini aastatuhandeid vanade, kuid endiselt töötavate teadmiste ja teraapiatega, millele saab omakorda vajadusel juurde teha meditatiivset teraapiat meelele, mis rahustab ja tasakaalustab ning toob tagasi oma keskmesse. Teame ju kõik, et meie vaimne seisund mõjutab füüsilist tervist ja heaolu.

Panustan sellesse teenusesse väga palju ning eeldan, et ka klient panustab ka omapoolselt, järgides meie poolt kokkupandavat kava ja soovitusi. Just siis saame eeldada, et meie koostöö on tulemusrikas, püsiv ning paljupakkuv.

Esmaseks kohtumiseks varu aega ca 1,5 tundi, tulemuslikkus eeldab enamasti mitut kohtumist.

Peamised personaalsed teenused

Personaalsete teenuste hinnad

Esmane konsultatsioon / kohtumine

50€

(kuni 90min)

Broneeri

Esmane konsultatsioon / Skype/Facetime

45€

(kuni 90min)

Broneeri

Jätkunõustamine / püsikliendile

45€

(60min)

Broneeri