Epigenetics SAMe tilgad, 100 ml Ι Heaolupood Ι Looduslikud tervisetooted Sinule

23,00 

♦ Metüülimine on üks olulisimaid meie tervist ja heaoluprotsesse mõjutav protsess. Selle käigus annetatakse „metüülgrupp“ teistele molekulide ning hoitakse seeläbi kehakeemiat ning erinevaid organismi funktsioone tasakaalus. See pealtnäha lihtne protsess toimub miljardeid kordi sekundis ning on oluline meeleolu, aju funktsioneerimise, energiatootmise, organismi puhastumise, immuunsüsteemi ja paljude teiste funktsioonide jaoks. Metüülimine satub löögi alla ka siis kui oleme stressis

♦ SAMe’st võib abi olla ADHD jmt seisundite toetamisel, eriti kombineerituna vedelal kujul metüül/adenosüülkobalamiini (B12) ja metüülfolaadiga (5MTHF).

♦ SAMe tarvitatakse suukaudselt depressiooni, südamehaiguste, ärevuse, fibromüalgia, bursiidi, kõõlusepõletiku,  tendoniidi, kroonilise alaselja valu, dementsuse, Alzheimeri tõve korral, samuti vanamisprotsesside aeglustamiseks, kroonilise väsimuse sündroomi korral

♦ Osteoartriidi puhul paistab see toimivat sama efektiivselt kui aspiriin ja sarnased ravimid, vähendades osteoartriidi sümptomeid. Selle toimimisega võib kaks korda kauem minna, seetõttu peavad inimesed võtma seda umbes kuu aega, enne kui nad hakkavad end paremini tundma.

♦ Seda tarvitatakse ka MS, krampide, migreeni, seljaaju vigastuse, pliimürgituse, bilirubiini lõhustamiseks  või erinevate porfüriini või selle lähteainete kogunemisega seotud häirete korral.

Loe edasi ↓

Laost otsas

Tootekood: epigenetics-same Kategooriad: , , , , , , , , , , ,