Helikobakteri kombopakett Ι Heaolupood Ι Looduslikud toidulisandid ja tervisetooted Sinule

Original price was: 177,00 €.Current price is: 167,00 €.SmartPost transport 0€!

ANTUD PAKKUMINE KOOSNEB KOMBINATSIOONIST TOIDULISANDITEST

Meie klientide tagasiside põhjal on see kombo osutunud tõsiselt tulemuslikuks, saavutamaks märgatavaid tulemusi Helikobakteri tõrjumisel. Lisaks leiad põhjalike töötavate soovitustega artikli helikobakteri kohta meie blogist, mille soovitame kindlasti läbi lugeda ja abiks võtta.

Kuna saame aga pidevalt siiski küsimusi, mida antud olukorras siis teha ja mis on kõige tulemuslikum taktika, panimegi kokku HELICO BUNDLE’I EHK HELIKOBAKTERI-VASTASE KOMBOPAKKUMISE. 

Sellest kombost leiad:

  • Dr.OHHIRA® kollageenijoogi– parim stardiabi võitluses selle bakteriga. Kollageen esineb samal ajal nii ehitusmaterjalina, kui liimina, mis formeerib organismi kõiki rakke  samuti tagab kudede ja organite  tugevust, samuti on abiks mikrobioomi tasakaalustamisel, taastamisel ja tugevdamisel tänu oma erilisele koostisele ja 5-aastasele fermenteerimisprotsessile. Sisaldab 12 ОМ–Х® piimhappebakteri tüve. Soovitame alustada just dr Ohhira vedelal kujul merelise kollageeniga, mis toetab tulemuslikku taastumist oma kõrgekvaliteedilise ja superefektiivse koostisega;
  • N.A.C. – aminohappe L-tsüsteiin stabiilseima ja kõrgeima biosaadavusega vormi, mis soodustab kehas glutatioonitaseme tõusu, glutatioon on aga võimas antioksüdant. Aitab lõhustada bakteri biofilmi, ilma selleta ei ole võimalik bakterist vabaneda (ab seda ei tee) ning on kehale üleüldiselt väga toetava ja tervendava toimega;
  • Libejalaka– mille toimeks on limaskestade taastamine ja tugevdamine, ülioluline komponent taastumisel;
  • Tisso vedelal kujul probiootikumid– mikrobioomi taastamine ja tugevdamine, taaskord ülioluline komponent, eriti kuna toode on vedelal, kõrge biosaadavusega kujul ning sisaldab lausa 31 erinevat tüve kasulikke mikroorganisme.

Soovitame kindlasti tutvuda ka meie blogis toodud helikost taastumist puudutava artikliga ning järgida artiklis toodud toitumissoovitusi.

 

Loe edasi ↓